با حضور دبیران گذشته جشنواره ملی کتاب رشد؛

نشست «تجربه‌خوانی جشنواره ملی کتاب رشد» برگزار می‌شودنشست «تجربه‌خوانی جشنواره ملی کتاب رشد» با حضور سه نفر از دبیران سابق این جشنواره در محل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان واقع در خیابان حجاب برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی، نشست تجربه‌خوانی جشنواره ملی کتاب رشد از سلسله نشست‌های علمی بیستمین جشنواره ملی کناب رشد روز یکشنبه 18 دی‌ماه با حضور محبت‌الله همتی، فریبا کیا، کیومرث جهانگردی از دبیران سابق این جشنواره برگزار می‌شود. 
محورهای این نشست شامل؛ عملکرد جشنواره کتاب رشد در شناسایی و معرفی کتاب‌های آموزشی و تربیتی برتر به جامعه، عملکرد جشنواره کتاب رشد در تشویق پدیدآورندگان و ناشران به تولید کتاب‌های مناسب بیشتر و بر پایه بند 1 ماده 5 مصوبه 828 شورای عالی آموزش وپرورش، سیاست‌های حمایتی مادی و معنوی از ناشران و پدیدآورندگان آثار برگزیده جشنوارة کتاب رشد، سیاست‌های کلی داوری و سنجش آثار جشنواره کتاب رشد، جشنواره کتاب رشد آینده، رفع موانع و محدودیت‌ها خواهند بود.
حضور در این نشست‌های برای عموم علاقه‌مندان آزاد بوده و افراد برای کسب اطلاعات بیشتر از نشست‌ها می‌توانند با دفتر انتشارات و فناوری‌های آموزشی سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی به شماره 88490238 تماس داشته باشند. 
دبیری این نشست علمی را محمدرضا شکرریز بر عهده خواهد داشت.

انتهای پیام

5
امتیاز: 5 (1 رای)

ارسال نظر

Image CAPTCHA